Inactive Users (1.0.4) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Send email
mr: ईमेल पाठवा

en: Action
mr: कृती

en: Email
mr: ईमेल

en: Never
mr: कधीही नाही
