Inactive Users (1.0.4) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Username
my: အမည်

en: Send email
my: အီးမေး(လ်) ပို့ပါ

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ
