Inactive Users (1.0.4) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Send email
te: ఈ మెయిల్ పంపించు

en: Action
te: చర్య

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Last login
te: చివరి ప్రవేశం

en: Users
te: వాడుకరులు
