Indeed Search (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Date
bs: Datum

en: All
bs: Sve

en: Location
bs: Lokacija

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Query
bs: Upit
