Indeed Search (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (58 entries)

en: Date
lt: Data

en: All
lt: Visi

en: Location
lt: Vieta

en: Israel
lt: Izraelis

en: New Zealand
lt: Naujoji zelandija

en: Brazil
lt: Brazilija

en: Chile
lt: Čilė

en: Japan
lt: Japonija

en: Poland
lt: Lenkija

en: Portugal
lt: Portugalija

en: Singapore
lt: Singapūras

en: Turkey
lt: Turkija

en: Germany
lt: Vokietija

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Australia
lt: Australija

en: Austria
lt: Austrija

en: Bahrain
lt: Bahreinas

en: Belgium
lt: Belgija

en: Canada
lt: Kanada

en: China
lt: Kinija

en: Colombia
lt: Kolumbija

en: Czech Republic
lt: Čekijos Respublika

en: Denmark
lt: Danija

en: Finland
lt: Suomija

en: France
lt: Prancūzija

en: Greece
lt: Graikija

en: Hungary
lt: Vengrija

en: India
lt: Indija

en: Indonesia
lt: Indonezija

en: Ireland
lt: Airija

en: Italy
lt: Italija

en: Kuwait
lt: Kuveitas

en: Luxembourg
lt: Liuksemburgas

en: Malaysia
lt: Malaizija

en: Mexico
lt: Meksika

en: Netherlands
lt: Nyderlandai

en: Norway
lt: Norvegija

en: Oman
lt: Omanas

en: Pakistan
lt: Pakistanas

en: Philippines
lt: Filipinai

en: Qatar
lt: Kataras

en: Romania
lt: Rumunija

en: Russia
lt: Rusija

en: Saudi Arabia
lt: Saudo Arabija

en: South Africa
lt: Pietų Afrika

en: Spain
lt: Ispanija

en: Sweden
lt: Švedija

en: Switzerland
lt: Šveicarija

en: Taiwan
lt: Taivanas

en: United Arab Emirates
lt: Jungtiniai Arabų Emyratai

en: United Kingdom
lt: Jungtinė karalystė

en: United States
lt: Jungtinės Amerikos Valstijos

en: Venezuela
lt: Venesuela

en: Limit
lt: Limitas

en: Query
lt: Užklausa

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: Radius
lt: Spindulys

en: Temporary
lt: Laikina
