Indeed Search (8.x-1.1) - en to el translation catalogue (57 entries)

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Israel
el: Ισραήλ

en: New Zealand
el: Νέα Ζηλανδία

en: Brazil
el: Βραζιλία

en: Chile
el: Χιλή

en: Japan
el: Ιαπωνία

en: Poland
el: Πολωνία

en: Portugal
el: Πορτογαλία

en: Singapore
el: Σιγκαπούρη

en: Turkey
el: Τουρκία

en: Germany
el: Γερμανία

en: Argentina
el: Αργεντινή

en: Australia
el: Αυστραλία

en: Austria
el: Αυστρία

en: Bahrain
el: Μπαχρέιν

en: Belgium
el: Βέλγιο

en: Canada
el: Καναδάς

en: China
el: Κίνα

en: Colombia
el: Κολομβία

en: Czech Republic
el: Τσεχία

en: Denmark
el: Δανία

en: Finland
el: Φινλανδία

en: France
el: Γαλλία

en: Greece
el: Ελλάδα

en: Hungary
el: Ουγγαρία

en: India
el: Ινδία

en: Indonesia
el: Ινδονησία

en: Ireland
el: Ιρλανδία

en: Italy
el: Ιταλία

en: Kuwait
el: Κουβέιτ

en: Luxembourg
el: Λουξεμβούργο

en: Malaysia
el: Μαλαισία

en: Mexico
el: Μεξικό

en: Netherlands
el: Ολλανδία

en: Norway
el: Νορβηγία

en: Oman
el: Ομάν

en: Pakistan
el: Πακιστάν

en: Peru
el: Περού

en: Philippines
el: Φιλιππίνες

en: Qatar
el: Κατάρ

en: Romania
el: Ρουμανία

en: Russia
el: Ρωσία

en: Saudi Arabia
el: Σαουδική Αραβία

en: South Africa
el: Νότια Αφρική

en: Spain
el: Ισπανία

en: Sweden
el: Σουηδία

en: Switzerland
el: Ελβετία

en: Taiwan
el: Ταϊβάν

en: United Arab Emirates
el: Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα

en: United Kingdom
el: Ηνωμένο Βασίλειο

en: United States
el: Ηνωμένες Πολιτείες της Αμερικής

en: Venezuela
el: Βενεζουέλα

en: Limit
el: Όριο

en: Query
el: Ερώτημα

en: Keyword
el: Λέξη κλειδί

en: Sort By
el: Ταξινόμηση κατά
