Indeed Search (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (48 entries)

en: Date
es: Fecha

en: Location
es: Ubicación

en: New Zealand
es: Nueva Zelanda

en: Brazil
es: Brasil

en: Japan
es: Japón

en: Poland
es: Polonia

en: Singapore
es: Singapur

en: Turkey
es: Turquía

en: Germany
es: Alemania

en: Bahrain
es: Bahrein

en: Belgium
es: Bélgica

en: Canada
es: Canadá

en: Czech Republic
es: República Checa

en: Denmark
es: Dinamarca

en: Finland
es: Finlandia

en: France
es: Francia

en: Greece
es: Grecia

en: Hungary
es: Hungría

en: Ireland
es: Irlanda

en: Italy
es: Italia

en: Korea
es: Corea

en: Luxembourg
es: Luxemburgo

en: Malaysia
es: Malasia

en: Mexico
es: México

en: Netherlands
es: Países Bajos

en: Norway
es: Noruega

en: Oman
es: Omán

en: Pakistan
es: Pakistán

en: Peru
es: Perú

en: Philippines
es: Filipinas

en: Qatar
es: Catar

en: Romania
es: Rumanía

en: Russia
es: Rusia

en: Saudi Arabia
es: Arabia Saudí

en: South Africa
es: Sudáfrica

en: Spain
es: España

en: Sweden
es: Suecia

en: Switzerland
es: Suiza

en: Taiwan
es: Taiwán

en: United Arab Emirates
es: Emiratos Árabes Unidos

en: United Kingdom
es: Reino Unido

en: United States
es: Estados Unidos

en: Limit
es: Límite

en: Query
es: Consulta

en: Keyword
es: Clave

en: Radius
es: Radio

en: Relevance
es: Relevancia

en: Sort By
es: Ordenar por
