Indeed Search (8.x-1.1) - en to ka translation catalogue (54 entries)

en: Date
ka: თარიღი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Israel
ka: ისრაელი

en: New Zealand
ka: ახალი ზელანდია

en: Brazil
ka: ბრაზილია

en: Chile
ka: ჩილე

en: Japan
ka: იაპონია

en: Poland
ka: პოლონეთი

en: Portugal
ka: პორტუგალია

en: Singapore
ka: სინგაპური

en: Turkey
ka: თურქეთი

en: Germany
ka: გერმანია

en: Argentina
ka: არგენტინა

en: Australia
ka: ავსტრალია

en: Austria
ka: ავსტრია

en: Bahrain
ka: ბაჰრეინი

en: Belgium
ka: ბელგია

en: Canada
ka: კანადა

en: China
ka: ჩინეთი

en: Colombia
ka: კოლუმბია

en: Czech Republic
ka: ჩეხეთის რესპუბლიკა

en: Denmark
ka: დანია

en: Finland
ka: ფინეთი

en: France
ka: საფრანგეთი

en: Greece
ka: საბერძნეთი

en: Hungary
ka: უნგრეთი

en: India
ka: ინდოეთი

en: Indonesia
ka: ინდონეზია

en: Ireland
ka: ირლანდია

en: Italy
ka: იტალია

en: Kuwait
ka: ქუვეითი

en: Luxembourg
ka: ლუქსემბურგი

en: Malaysia
ka: მალაიზია

en: Mexico
ka: მექსიკა

en: Netherlands
ka: ნიდერლანდი

en: Norway
ka: ნორვეგია

en: Oman
ka: ომანი

en: Pakistan
ka: პაკისტანი

en: Peru
ka: პერუ

en: Philippines
ka: ფილიპინები

en: Qatar
ka: კატარი

en: Romania
ka: რუმინეთი

en: Russia
ka: რუსეთი

en: Saudi Arabia
ka: საუდის არაბეთი

en: South Africa
ka: სამხრეთი აფრიკა

en: Spain
ka: ესპანეთი

en: Sweden
ka: შვედეთი

en: Switzerland
ka: შვეიცარია

en: Taiwan
ka: ტაივანი

en: United Arab Emirates
ka: არაბთა გაერთიანებული საამიროები

en: United Kingdom
ka: გაერთიანებული სამეფო

en: United States
ka: შეერთებული შტატები

en: Venezuela
ka: ვენესუელა

en: Hong Kong
ka: ჰონგ-კონგი
