Indeed Search (8.x-1.1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Date
mr: दिनांक

en: Location
mr: स्थळ

en: Israel
mr: इस्राईल

en: New Zealand
mr: न्यूज़ीलॅंड

en: Brazil
mr: ब्राझील

en: Chile
mr: चिली

en: Japan
mr: जपान

en: Turkey
mr: टर्की
