Indeed Search (8.x-1.1) - en to ast translation catalogue (41 entries)

en: Date
ast: Data

en: Location
ast: Llugar

en: New Zealand
ast: Nueva Zelanda

en: Brazil
ast: Brasil

en: Japan
ast: Xapón

en: Poland
ast: Polonia

en: Singapore
ast: Singapur

en: Turkey
ast: Turquía

en: Germany
ast: Alemaña

en: Argentina
ast: Arxentina

en: Bahrain
ast: Baḥréin

en: Belgium
ast: Bélxica

en: Canada
ast: Canadá

en: Czech Republic
ast: Chequia

en: Denmark
ast: Dinamarca

en: Finland
ast: Finlandia

en: France
ast: Francia

en: Greece
ast: Grecia

en: Hungary
ast: Hungría

en: Ireland
ast: Irlanda

en: Italy
ast: Italia

en: Luxembourg
ast: Luxemburgu

en: Malaysia
ast: Malasia

en: Mexico
ast: Méxicu

en: Netherlands
ast: Países Baxos

en: Norway
ast: Noruega

en: Oman
ast: Omán

en: Pakistan
ast: Paquistán

en: Peru
ast: Perú

en: Philippines
ast: Filipines

en: Romania
ast: Rumanía

en: Russia
ast: Rusia

en: Saudi Arabia
ast: Arabia Saudita

en: South Africa
ast: Sudáfrica

en: Spain
ast: España

en: Sweden
ast: Suecia

en: Switzerland
ast: Suiza

en: Taiwan
ast: Taiwán

en: United Arab Emirates
ast: Emiratos Árabes Xuníos

en: United Kingdom
ast: Reinu Xuníu

en: United States
ast: Estaos Xuníos d'América
