Indeed Search (8.x-1.1) - en to sl translation catalogue (48 entries)

en: Date
sl: Datum

en: Location
sl: Mesto

en: Israel
sl: Izrael

en: New Zealand
sl: Nova Zelandija

en: Brazil
sl: Brazilija

en: Chile
sl: Čile

en: Japan
sl: Japonska

en: Poland
sl: Polska

en: Portugal
sl: Portugalska

en: Singapore
sl: Singapur

en: Turkey
sl: Turčija

en: Germany
sl: Nemčija

en: Australia
sl: Avstralija

en: Austria
sl: Avstrija

en: Bahrain
sl: Bahrajn

en: Belgium
sl: Belgija

en: Canada
sl: Kanada

en: China
sl: Kitajska

en: Colombia
sl: Kolumbija

en: Czech Republic
sl: Češka

en: Denmark
sl: Danska

en: Finland
sl: Finska

en: France
sl: Francija

en: Greece
sl: Grčija

en: Hungary
sl: Madžarska

en: India
sl: Indija

en: Indonesia
sl: Indonezija

en: Ireland
sl: Irska

en: Italy
sl: Italija

en: Kuwait
sl: Kuvajt

en: Luxembourg
sl: Luksemburg

en: Malaysia
sl: Malezija

en: Mexico
sl: Mehika

en: Netherlands
sl: Nizozemska

en: Norway
sl: Norveška

en: Philippines
sl: Filipini

en: Qatar
sl: Katar

en: Romania
sl: Romanija

en: Russia
sl: Rusija

en: Saudi Arabia
sl: Saudova Arabija

en: South Africa
sl: Južna Afrika

en: Spain
sl: Španija

en: Sweden
sl: Švedska

en: Switzerland
sl: Švica

en: Taiwan
sl: Tajvan

en: United Arab Emirates
sl: Združeni arabski emirati

en: United Kingdom
sl: Združeno kraljestvo

en: United States
sl: Združene države
