Indeed Search (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Date
vi: Ngày tháng

en: Location
vi: Vị trí

en: Germany
vi: Đức

en: Spain
vi: Tây Ban Nha

en: Limit
vi: Giới hạn

en: Query
vi: Truy vấn

en: Keyword
vi: Từ khóa
