Index Now (1.0.6) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Introduction
fa: معرفی

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Requirements
fa: نیازمندی‌ها

en: Installation
fa: نصب

en: Web services
fa: سرویس‌های وب
