Index Now (2.0.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Introduction
cs: Úvod

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Requirements
cs: Požadavky

en: Service
cs: Služba

en: Web services
cs: Webové služby
