Index Now (2.0.4) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Introduction
lt: Įžanga

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Service
lt: Paslauga

en: Web services
lt: Web paslaugos
