Index Now (3.1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: Introduction
ja: 序文

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Installation
ja: インストール

en: Service
ja: サービス

en: Web services
ja: ウェブサービス

en: Exclude vocabularies
ja: 除外するボキャブラリー
