Index Now (3.1.1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Introduction
da: Introduktion

en: Configuration
da: Indstillinger

en: API key
da: API-nøgle

en: Requirements
da: Krav

en: Web services
da: Web-services

en: Taxonomies
da: Taksonomier
