Index Now (3.1.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: Introduction
it: Introduzione

en: Configuration
it: Configurazione

en: Requirements
it: Requisiti

en: Installation
it: Installazione

en: Service
it: Servizio

en: Web services
it: Web service
