Index Now (3.1.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: Note:
vi: Ghi chú:

en: Introduction
vi: Giới thiệu

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: API key
vi: khóa API

en: Web services
vi: Dịch vụ web
