Index Now (3.1.2) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Content types
es: Tipos de contenido

en: Note:
es: Nota:

en: Introduction
es: Introducción

en: Configuration
es: Configuración

en: API key
es: Clave del API

en: Requirements
es: Requisitos

en: Installation
es: Instalación

en: Service
es: Servicio

en: Web services
es: Servicios web

en: Taxonomies
es: Taxonomías
