Index Now (3.1.2) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Note:
hu: Megjegyzés:

en: Introduction
hu: Bevezetés

en: Configuration
hu: Beállítás

en: API key
hu: API kulcs

en: Requirements
hu: Előfeltételek

en: Installation
hu: Telepítés

en: Service
hu: Szolgáltatás

en: Web services
hu: Webszolgáltatások

en: Taxonomies
hu: Taxonómiák
