Index Now (3.1.5) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Content types
de: Inhaltstypen

en: Note:
de: Hinweis:

en: Introduction
de: Einführung

en: Configuration
de: Konfiguration

en: API key
de: API-Key

en: Requirements
de: Voraussetzungen

en: Service
de: Dienst

en: Excluded node types
de: Nodetypen ausschließen

en: Web services
de: Web-Dienste

en: Taxonomies
de: Taxonomien

en: Yep
de: Ja
