Index Now (3.1.5) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: Introduction
hi: प्रस्तावना

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Installation
hi: स्थापना

en: Web services
hi: वेब सेवाएं
