Index Now (3.1.5) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Content types
id: Jenis konten

en: Introduction
id: Pengenalan

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: API key
id: Kunci API

en: Requirements
id: Persyaratan

en: Installation
id: Pemasangan

en: Web services
id: Layanan web
