Index Now (3.1.5) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Content types
ru: Типы материалов

en: Introduction
ru: Введение

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: API key
ru: API-ключ

en: Requirements
ru: Требования

en: Yandex
ru: Яндекс

en: Installation
ru: Установка

en: Excluded node types
ru: Исключённые типы материала

en: Web services
ru: Веб-службы

en: Exclude vocabularies
ru: Исключить словари
