Index Now (3.1.5) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Note:
sv: Observera:

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Requirements
sv: Krav

en: Service
sv: Tjänst

en: Web services
sv: Webbtjänster
