Indexing API (1.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: none
pl: brak

en: Save
pl: Zapisz

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Select
pl: Wybierz

en: About
pl: O stronie

en: Entities
pl: Encje

en: All @entity_type types
pl: Wszystkie typy encji @entity_type

en: All @entity_type_plural_label
pl: Wszystkie @entity_type_plural_label

en: There are no entity types.
pl: Nie istnieją żadne typy encji

en: @bundle types
pl: Typy encji @bundle
