Indexing API (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: none
cy: dim

en: Save
cy: Cadw

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Select
cy: Dewis
