Indic Script (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Visibility settings
ar: إعدادات العرض

en: English
ar: إنجليزية
