Indic Script (8.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Visibility settings
bo: མཐོང་ཐུབ་པར་སྒྲིག་འགོད

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)
