Indic Script (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Enable
id: Aktifkan

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: Visibility settings
id: Pengaturan visibilitas

en: Use inclusion or exclusion mode
id: Gunakan mode inklusi atau eksklusi

en: English
id: Bahasa Inggris

en: Fields to exclude/include
id: Kolom untuk eksklusi/inklusi
