IndieWeb (8.x-1.0-alpha12) - en to ug translation catalogue (31 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Private
ug: شەخسىي

en: Type
ug: تىپى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Login
ug: كىرىش

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: ,
ug: ،

en: Send
ug: يوللاش

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Other
ug: باشقا

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Source
ug: مەنبە

en: Pingback
ug: قايتما

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Publish
ug: ئېلان قىلىش

en: Page not found
ug: بەت تېپىلمىدى

en: The directory %directory does not exist.
ug: %مۇندەرىجە مۇندەرىجە مەۋجۇت ئەمەس.

en: Target
ug: ئوبيېكت

en: - All -
ug: ھەممىسى
