IndieWeb (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (58 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Private
lv: Privāts

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Replies
lv: Atbildes

en: yes
lv: jā

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Comments
lv: Komentāri

en: Action
lv: Darbība

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Feed
lv: Plūsma

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: Path
lv: Ceļš

en: Node type
lv: Mezgla veids

en: no
lv: nē

en: Created
lv: Izveidots

en: Access denied
lv: Pieeja liegta

en: Page
lv: Lapa

en: Always
lv: Vienmēr

en: Never
lv: Nekad

en: Published
lv: Publicēts

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Content field
lv: Satura lauks

en: Authored by
lv: Autors

en: Send
lv: Sūtīt

en: Desc
lv: Dilst.

en: General
lv: Galvenie

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Other
lv: Citi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Feeds
lv: Plūsmas

en: Source
lv: Avots

en: Limit
lv: Limits

en: Moderated
lv: Ierobežots

en: Changed
lv: Labots

en: Received
lv: Saņemts

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Publish
lv: Publicēts

en: Page not found
lv: Lapa nav atrasta

en: The directory %directory does not exist.
lv: Direktorija %directory neeksistē.

en: Sending
lv: Sūtīšana

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Target
lv: Mērķis

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Experimental
lv: Eksperimentāls

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Update items
lv: Atjaununāt vienumus

en: Deleted @count posts.
lv: Izdzēsti @count ieraksti.

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
lv[0]: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties dzēst šo ierakstu?
lv[1]: Vai esat pārliecināts, ka vēlaties dzēst šos ierakstus?
