IndieWeb (8.x-1.0-beta4) - en to ht translation catalogue (19 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: yes
ht: Wi

en: Enabled
ht: Aktif

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: no
ht: Non

en: Page
ht: Paj

en: Vocabulary
ht: Vokabilè

en: Desc
ht: Des

en: Changed
ht: Chanje

en: Apply
ht: Aplike

en: Language code
ht: Kòd lang lan

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Comment type
ht: Tip kòmantè

en: Asc
ht: Mont
