IndieWeb (8.x-1.0-beta6) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: yes
br: ya

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Access denied
br: Moned nac'het

en: Page
br: Pajenn

en: Language code
br: Yezh ar c'hod
