IndieWeb (8.x-1.0-rc2) - en to bo translation catalogue (81 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: enabled
bo: ནུས་ཡོད་བསྒྱུར་ཚར་བ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Replies
bo: ལན

en: yes
bo: ཡིན

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Feed
bo: བསྡུས་བརྗོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Node type
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་རིགས

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: Update interval
bo: གསར་སྒྱུར་གྱི་བར་མཚམས

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: no
bo: མིན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Access denied
bo: བེད་སྤྱོད་བཀག་འགོག་བྱས་ཚར

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Last access
bo: ཐེངས་རྫེས་མའི་བེད་སྤྱོད

en: Items
bo: དོན་ཚན

en: Next update
bo: གསར་སྒྱུར་རྗེས་མ

en: %time left
bo: %time་ལྷག་ཡོད།

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Code
bo: ཨང་རྟགས

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Other
bo: གཞན

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Tokens
bo: མཚོན་གྲངས

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Feeds
bo: བསྡུས་བརྗོད

en: Sources
bo: ཁུངས

en: Source
bo: ཁུངས

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Page not found
bo: དྲ་ངོས་རྙེད་མ་ཐུབ

en: The directory %directory does not exist.
bo: འཇུག་སྣོད་%directory་གནས་མེད།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Data
bo: གཞི་གྲངས

en: Target
bo: དམིགས་གནས

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Enable login support
bo: ཐོ་འཇུག་རམ་འདེགས་སྤྱོད་པ།

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Update items
bo: ནང་ཚན་གསར་སྒྱུར་བྱེད་པ

en: Deleted @count posts.
bo: གསར་སྤེལ་@count་སུབ་ཟིན།

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
bo[0]: ཁྱེད་ཀྱིས་རྣམ་གྲངས་འདི་དག་བསུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ།

en: Entity ID
bo: དངོས་གཟུགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Link field
bo: གནས་ཁོངས་ལ་སྦྲེལ་བ

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
