IndieWeb (8.x-1.0-rc3) - en to et translation catalogue (104 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: enabled
et: lubatud

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: Private
et: Privaatne

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Replies
et: Vastused

en: yes
et: jah

en: disabled
et: keelatud

en: Cancel
et: Tühista

en: Enable
et: Luba

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Articles
et: Artiklid

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Action
et: Tegevus

en: Login
et: Sisselogimine

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Weight
et: Kaal

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Feed
et: Andmevoog

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Path
et: Tee

en: Node type
et: Postituse liik

en: Add Feed
et: Lisa voog

en: Update interval
et: Uuenduste intervall

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: no
et: ei

en: Created
et: Loodud

en: Active
et: Aktiivne

en: Access denied
et: Ligipääs keelatud

en: Page
et: Lehekülg

en: Always
et: Alati

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Feed title
et: Voo pealkiri

en: Published
et: Avaldatud

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Content field
et: Sisuväli

en: Items
et: Kirjed

en: Next update
et: Järgmine uuendus

en: %time left
et: %time on aega järele jäänud

en: Authored by
et: Autor

en: Send
et: Saada

en: Desc
et: Kahanev

en: Code
et: Kood

en: General
et: Üldine

en: Configuration
et: Seadistus

en: Other
et: Muu

en: Class
et: Klass

en: Cache
et: Vahemälu

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Tokens
et: Märgised

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Sources
et: Allikad

en: Source
et: Allikas

en: Limit
et: Limiit

en: Moderated
et: Modereeritud

en: on
et: -

en: Changed
et: Muudetud

en: Received
et: Makstud

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Client
et: Klient

en: Apply
et: Rakenda

en: Language code
et: Keele kood

en: Reply
et: Vasta

en: Keys
et: Võtmed

en: Page not found
et: Lehekülge ei leitud

en: The directory %directory does not exist.
et: Kausta %directory pole olemas.

en: Offset
et: Nihe

en: Data
et: Andmed

en: Publish to
et: Avalda

en: Target
et: Siht

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Videos
et: Videod

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Update items
et: Uuenda elemente

en: Posted on
et: Postitatud

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Delete items
et: Kustuta elemendid

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: Deleted @count posts.
et: Kustutati @count sissekannet.

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
et[0]: Kas sa oled kindel, et tahad selle kirje kustutada?
et[1]: Kas sa oled kindel, et tahad need kirjed kustutada?

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Link field
et: Lingi väli

en: Comment type
et: Kommentaari tüüp

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Hash
et: Räsi

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Web Address
et: Veebiaadress

en: The comment type
et: Kommentaari tüüp

en: imminently
et: Koheselt
