IndieWeb (8.x-1.10) - en to ka translation catalogue (55 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: enabled
ka: გააქტიურებული

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Replies
ka: გამოხმაურებები

en: yes
ka: დიახ

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Category
ka: კატეგორია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Path
ka: გზა

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: no
ka: არა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Active
ka: აქტიური

en: Access denied
ka: წვდომა აკრძალულია

en: Page
ka: გვერდი

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Url
ka: ბმული

en: Never
ka: არასდროს

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Last access
ka: ბოლო ვიზიტი

en: Items
ka: ელემენტები

en: Last update
ka: ბოლო განახლება

en: Next update
ka: მომდევნო განახლება

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Code
ka: კოდი

en: General
ka: ზოგადი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Other
ka: სხვა

en: Cache
ka: ქეში

en: Sources
ka: წყაროები

en: Source
ka: წყარო

en: Info
ka: ინფო

en: Language code
ka: ენის კოდი

en: Page not found
ka: გვერდი ვერ მოიძებნა

en: The directory %directory does not exist.
ka: %directory დირექტორია არ არსებობს.

en: - All -
ka: - ყველა -

en: Text format
ka: ტექსტის ფორმატი
