IndieWeb (8.x-1.11) - en to bg translation catalogue (68 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: enabled
bg: включено

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Replies
bg: Отговори

en: yes
bg: да

en: disabled
bg: деактивиран

en: Cancel
bg: Отмени

en: Enable
bg: Активирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Comments
bg: Коментари

en: Action
bg: Действие

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Path
bg: Път

en: Notes
bg: Бележки

en: Update interval
bg: Интервал на обновяване

en: Timestamp
bg: Време

en: Contact
bg: Контакт

en: no
bg: не

en: Created
bg: Създадено

en: Active
bg: Активен

en: Access denied
bg: Достъпът забранен

en: Page
bg: Страница

en: Not found
bg: Не е намерено

en: Url
bg: URL

en: Never
bg: Никога

en: Published
bg: Публикувано

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Last access
bg: Последен достъп

en: Items
bg: Новини

en: Last update
bg: Последна промяна

en: Next update
bg: Следващо обновяване

en: Authored by
bg: Написано от

en: Send
bg: Изпрати

en: Code
bg: Код

en: General
bg: Общи

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Other
bg: Други

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: Property
bg: Свойство

en: Sources
bg: Източници

en: Source
bg: Източник

en: Client
bg: Клиент

en: Apply
bg: Търси

en: Language code
bg: Код на език

en: Reply
bg: Отговор

en: Page not found
bg: Страницата не може да бъде намерена.

en: The directory %directory does not exist.
bg: Директорията %directory не съществува.

en: Read
bg: Прочетени

en: Delete contact
bg: Изтрива контакт

en: Custom URL
bg: Други

en: Update items
bg: Обнови новини

en: Text format
bg: Текстов формат

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
