IndieWeb (8.x-1.11) - en to mg translation catalogue (14 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Replies
mg: Valiny

en: yes
mg: eny

en: disabled
mg: tsy mandeha

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Comments
mg: Heviteny

en: Configuration
mg: Fanamboarana

en: Source
mg: Loharano
