IndieWeb (8.x-1.12) - en to pa translation catalogue (31 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: yes
pa: ਹਾਂ

en: disabled
pa: ਆਯੋਗ ਹੈ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Timestamp
pa: ਟਾਈਮ-ਮੋਹਰ

en: Contact
pa: ਸੰਪਰਕ

en: no
pa: ਨਹੀਂ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Access denied
pa: ਅਧਿਕਾਰ ਪਾਬੰਦੀ ਹੈ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Last access
pa: ਆਖਰੀ ਵਰਤੋਂ

en: Items
pa: ਆਈਟਮਾਂ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: Sources
pa: ਸਰੋਤ

en: Reply
pa: ਜਵਾਬ

en: Page not found
pa: ਸਫਾ ਨਹੀਂ ਲੱਭਿਆ
