IndieWeb (8.x-1.12) - en to sq translation catalogue (55 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Replies
sq: Përgjigje

en: yes
sq: po

en: disabled
sq: jo aktiv

en: Cancel
sq: Anulo

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Comments
sq: Komente

en: Action
sq: Veprimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: Category
sq: Kategoria

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Path
sq: Pozicioni

en: Update interval
sq: Intervali i rifreskimit

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Contact
sq: Kontakti

en: no
sq: jo

en: Created
sq: Krijuar

en: Active
sq: Aktiv

en: Access denied
sq: Ndalohet hyrja

en: Page
sq: Faqe

en: Url
sq: Adresa Url

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Published
sq: Publikuar

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: Last access
sq: Hyrja e fundit

en: Items
sq: Elementët

en: Last update
sq: Rifreskimi i fundit

en: Next update
sq: Rifreskimi ardhshëm

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Send
sq: Dërgo

en: Code
sq: Kodi

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Other
sq: Tjetër

en: Sources
sq: Burimet

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës

en: Reply
sq: Përgjigju

en: Page not found
sq: Faqja nuk u gjet

en: The directory %directory does not exist.
sq: Direktoria %directory nuk ekziston.

en: Delete contact
sq: Elemino kontaktin

en: Update items
sq: Rifresko elementët

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
