IndieWeb (8.x-1.14) - en to hr translation catalogue (81 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: enabled
hr: omogućeno

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Private
hr: Privatno

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Replies
hr: Odgovora

en: yes
hr: da

en: disabled
hr: onemogućeno

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Enable
hr: Omogući

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Articles
hr: Članci

en: Comments
hr: Komentari

en: Action
hr: Akcija

en: Login
hr: Prijava

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Weight
hr: Težina

en: Category
hr: Kategorija

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Path
hr: Putanja

en: Node type
hr: Vrsta node-a

en: Notes
hr: Bilješke

en: Update interval
hr: Raspored osvježenja

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Contact
hr: Kontakt

en: no
hr: ne

en: Created
hr: Stvoreno

en: Active
hr: Aktivno

en: Access denied
hr: Pristup odbijen

en: Page
hr: Stranica

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Never
hr: Nikada

en: Published
hr: Objavljeno

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Last access
hr: Zadnji pristup

en: Items
hr: Stavke

en: Last update
hr: Posljednje osvježenje

en: Next update
hr: Sljedeće osvježenje

en: Authored by
hr: Autor

en: Send
hr: Pošalji

en: Desc
hr: Silazno

en: Code
hr: Kôd

en: General
hr: Općenito

en: Configuration
hr: Postavke

en: Other
hr: Ostalo

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: Expose
hr: Izloži

en: Expires
hr: Ističe

en: Property
hr: Svojstvo

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Tokens
hr: Tokeni

en: Sources
hr: Izvori

en: Source
hr: Izvor

en: Limit
hr: Ograničenje

en: Moderated
hr: Moderirano

en: Apply
hr: Primjeni

en: Mark read
hr: Označi pročitanim

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: Reply
hr: Odgovor

en: Page not found
hr: Stranica nije pronađena.

en: The directory %directory does not exist.
hr: Direktorij %directory ne postoji.

en: Delete contact
hr: Ukloni kontakt

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Enable login support
hr: Omogući potporu za prijavu

en: Generates an RSS feed from a view.
hr: Stvara RSS iz pogleda.

en: Update items
hr: Osvježi stavke

en: Text format
hr: Oblik unosa

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
hr[0]: Želite li zbilja ukloniti ovu stavku?
hr[1]: Želite li zbilja ukloniti ove stavke?
hr[2]: Želite li zbilja ukloniti ove stavke?

en: Weight for @title
hr: Težina za @title

en: Asc
hr: Uzlazno
