IndieWeb (8.x-1.14) - en to or translation catalogue (18 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Path
or: ପଥ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Access denied
or: ଅଭିଗମ୍ୟତା ବାରଣ ହୋଇଛି

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Last access
or: ଶେଷ ପ୍ରବେଶ

en: Code
or: ସଂକେତ

en: Language code
or: ଭାଷା ସଂକେତ

en: Page not found
or: ପୃଷ୍ଠା ମିଳୁନାହିଁ

en: The directory %directory does not exist.
or: ଡିରେକ୍ଟୋରୀ %directory ଅବସ୍ଥିତ ନାହିଁ।
