IndieWeb (8.x-1.15) - en to hu translation catalogue (158 entries)

en: Title
hu: Cím

en: enabled
hu: engedélyezett

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Private
hu: Rejtett

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Replies
hu: Válaszok

en: yes
hu: igen

en: disabled
hu: tiltott

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Articles
hu: Cikkek

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: Action
hu: Művelet

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Weight
hu: Súly

en: Category
hu: Kategória

en: Settings
hu: Beállítások

en: Feed
hu: Hírcsatorna

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: View
hu: Megtekintés

en: URL
hu: Webcím

en: Path
hu: Útvonal

en: Node type
hu: Tartalomtípus

en: Number of items
hu: Elemek száma

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: Update interval
hu: Frissítési időköz

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: ID
hu: Azonosító

en: Contact
hu: Kapcsolat

en: no
hu: nem

en: Created
hu: Létrehozva

en: Active
hu: Aktív

en: Access denied
hu: A hozzáférés megtagadva

en: Page
hu: Oldal

en: Not found
hu: Nem található

en: Url
hu: Webcím

en: Always
hu: Mindig

en: Never
hu: Soha

en: Contacts
hu: Névjegyek

en: Feed title
hu: Hírcsatorna neve

en: Published
hu: Közzétéve

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: Last access
hu: Utolsó tevékenység

en: Content field
hu: Tartalom mező

en: Photos
hu: Fényképek

en: Items
hu: Tételek

en: Last update
hu: Legutóbbi frissítés

en: Next update
hu: Következő frissítés

en: Authored by
hu: Szerző

en: Bookmarks
hu: Könyvjelzők

en: Send
hu: Küldés

en: Desc
hu: Csökk

en: Code
hu: Kód

en: General
hu: Általános

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Other
hu: Egyéb

en: Class
hu: Osztály

en: Channel
hu: Csatorna

en: Cache
hu: Gyorsítótár

en: Ascending
hu: Növekvő

en: Descending
hu: Csökkenő

en: Expose
hu: Felfed

en: Handler
hu: Kezelő

en: Found
hu: Találat

en: Expires
hu: Lejár

en: Property
hu: Tulajdonság

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Nickname
hu: Becenév

en: Modified
hu: Változtatott

en: Avatar
hu: Profilkép

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Tokens
hu: Vezérjelek

en: Token
hu: Vezérjel

en: Feeds
hu: Hírcsatornák

en: Sources
hu: Hírforrások

en: Feed items
hu: Hírcsatorna elemek

en: Source
hu: Forrás

en: Limit
hu: Korlát

en: Date field
hu: Dátummező

en: Moderated
hu: Moderált

en: Expire
hu: Lejár

en: Info
hu: Infó

en: Scope
hu: Hatókör

en: on
hu: be

en: Changed
hu: Módosítva

en: Received
hu: Kapott

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Client
hu: Ügyfél

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Channel name
hu: Csatornanév

en: Mark read
hu: Megjelölés olvasottnak

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Reply
hu: Válasz

en: Keys
hu: Kulcsok

en: Page not found
hu: Az oldal nem található

en: Channels
hu: Csatornák

en: The directory %directory does not exist.
hu: %directory könyvtár nem létezik.

en: Entity tag HTTP response header, used for validating cache.
hu: Entitás címke HTTP-fejléce a gyorsítótár ellenőrzéséhez.

en: When the feed was last modified, as a Unix timestamp.
hu: A hírcsatorna utolsó módosításának időbélyege Unix formátumban.

en: Sending
hu: Küldés

en: Offset
hu: Eltolás

en: Data
hu: Adat

en: Publish to
hu: Közzétesz

en: Delete contact
hu: Kapcsolatfelvételi kategória törlése

en: Public key
hu: Nyilvános kulcs

en: Target
hu: Cél

en: Sort direction
hu: Rendezés iránya

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Enable login support
hu: Bejelentkezési támogatás engedélyezése

en: Private key
hu: Titkos kulcs

en: Created by
hu: Létrehozta

en: Videos
hu: Videók

en: Feed item
hu: Hírcsatorna elem

en: Custom URL
hu: Egyéni webcím

en: Experimental
hu: Kísérleti

en: Generates an RSS feed from a view.
hu: RSS hírcsatorna létrehozása a nézetből.

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: Like
hu: Tetszik

en: Update items
hu: Elemek frissítése

en: Posted on
hu: Beküldve

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Text format
hu: Szövegformátum

en: Mentions
hu: Említések

en: No items found
hu: Nem találhatók tételek

en: Image field
hu: Képmező

en: Delete items
hu: Elemek törlése

en: Operations links
hu: Műveletek hivatkozásai

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
hu[0]: Biztosan törölhető ez az elem?
hu[1]: Biztosan törölhetőek ezek az elemek?

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója

en: Link field
hu: Hivatkozás mező

en: Formatters
hu: Formázók

en: Comment type
hu: Hozzászólástípus

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: Asc
hu: Növ

en: Sign in
hu: Bejelentkezés

en: Master
hu: Mester

en: Authorize
hu: Felhatalmazás

en: Posted date of the feed item, as a Unix timestamp.
hu: A hírcsatorna-elem keletkezésének időbélyege, Unix  formátumban.

en: The comment type
hu: A hozzászólás típusa

en: The length of time between feed updates. Requires a correctly configured cron maintenance task.
hu: A hírcsatorna két frissítése között eltelt idő. Működéséhez az időzített feladatok megfelelő beállítása szükséges.

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.

en: imminently
hu: közelgő

en: An automated attempt to create the directory %directory failed, possibly due to a permissions problem. To proceed with the installation, either create the directory and modify its permissions manually or ensure that the installer has the permissions to create it automatically. For more information, see INSTALL.txt or the <a href=":handbook_url">online handbook</a>.
hu: A jelen %directory könyvtár létrehozására tett kísérletek nem vezettek sikerre, feltehetően jogosultságproblémák miatt. A telepítés folytatása érdekében a könyvtárat létre kell hozni, a jogosultságokat pedig megfelelően be kell állítani, vagy gondoskodni kell arról, hogy a telepítő létre tudja hozni a könyvtárat automatikusan. További tudnivaló az INSTALL.txt-ben és az (angol nyelvű) <a href=":handbook_url">online kézikönyvben</a> található.

en: There are no @label yet.
hu: Még nincs @label.
