IndieWeb (8.x-1.17) - en to eo translation catalogue (66 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Replies
eo: Respondoj

en: disabled
eo: malŝaltita

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Articles
eo: Artikoloj

en: Comments
eo: Komentoj

en: Action
eo: Ago

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Weight
eo: Pezo

en: Category
eo: Kategorio

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: Path
eo: Vojo

en: Update interval
eo: Ĝisdatigu intervalon

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: ID
eo: Identigilo

en: Contact
eo: Kontakto

en: Created
eo: Kreita

en: Active
eo: Aktiva

en: Access denied
eo: Aliro malpermesata.

en: Page
eo: Paĝo

en: Url
eo: URL

en: Never
eo: Neniam

en: Published
eo: Publikigita

en: Last access
eo: Lasta aliro

en: Items
eo: Eroj

en: Last update
eo: Lasta ĝisdatiĝo

en: Next update
eo: Sekva ĝisdatiĝo

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Send
eo: Sendu

en: Desc
eo: malkreske

en: Code
eo: Kodo

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Other
eo: Alia

en: Cache
eo: Kaŝmemoro

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Sources
eo: Fontoj

en: Apply
eo: Apliku

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: Reply
eo: Respondu

en: Page not found
eo: Paĝo ne trovita

en: The directory %directory does not exist.
eo: La dosierujo %directory ne ekzistas.

en: Entity tag HTTP response header, used for validating cache.
eo: Enta etikedo de HTTP-a respondokapo, uzata por validigi kaŝmemoron

en: When the feed was last modified, as a Unix timestamp.
eo: Kiam la fluo estis laste modifita, kiel uniksa tempindiko.

en: Delete contact
eo: Forigu la kontrakton

en: Sort direction
eo: Direkto de ordigo

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Videos
eo: Filmetoj

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Update items
eo: Ĝisdatigu erojn

en: Posted on
eo: Afiŝita

en: Text format
eo: Tekstformato

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: Asc
eo: kreske
