IndieWeb (8.x-1.17) - en to kk translation catalogue (53 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: enabled
kk: қосулы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Private
kk: Жеке

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Replies
kk: Жауаптар

en: yes
kk: Иә

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Action
kk: Әрекет

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Path
kk: Жол

en: Update interval
kk: Интервалды жанарту

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Contact
kk: Контакттау

en: Created
kk: Құрылған

en: Active
kk: Белсенді

en: Access denied
kk: Рұқсат жоқ

en: Page
kk: Бет

en: Never
kk: Ешқашан

en: Published
kk: Жарияланған

en: Last access
kk: Соңғы қатынас

en: Items
kk: Элементтер

en: Last update
kk: Соңғы жаңартулар

en: Next update
kk: Кезекті жаңарту

en: Authored by
kk: Автор

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Code
kk: Коды

en: General
kk: Басты

en: Other
kk: Басқа

en: Sources
kk: Ақпарат көздері

en: Language code
kk: Тілдің коды

en: Reply
kk: Жауап беру

en: Page not found
kk: Мұндай парақ табылған жоқ

en: The directory %directory does not exist.
kk: %directory каталогы табылған жоқ.

en: Delete contact
kk: Контактты жою

en: Update items
kk: Элементтердің жаңаруы
