IndieWeb (8.x-1.18) - en to sk translation catalogue (115 entries)

en: Title
sk: Názov

en: enabled
sk: povolené

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Private
sk: Súkromné

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Replies
sk: Odpovedí

en: yes
sk: áno

en: disabled
sk: vypnuté

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Articles
sk: Články

en: Comments
sk: Komentáre

en: Action
sk: Akcia

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Path
sk: Cesta

en: Node type
sk: Typ uzla

en: Notes
sk: Poznámky

en: Update interval
sk: Interval aktualizácie

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Contact
sk: Kontakt

en: no
sk: nie

en: Created
sk: Vytvorené

en: Active
sk: Aktívny

en: Access denied
sk: Prístup odmietnutý

en: Page
sk: Strana

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Always
sk: Vždy

en: Never
sk: Nikdy

en: Contacts
sk: Kontakty

en: Published
sk: Zverejnené

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: Content field
sk: Pole obsahu

en: Photos
sk: Fotografie

en: Items
sk: Položky

en: Last update
sk: Posledná aktualizácia

en: Next update
sk: Nasledujúca aktualizácia

en: Authored by
sk: Autor

en: Bookmarks
sk: Záložky

en: Send
sk: Odoslať

en: Desc
sk: Zostupne

en: Code
sk: Kód

en: General
sk: Všeobecné

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Other
sk: Ostatné

en: Class
sk: Trieda

en: Cache
sk: Vyrovnávacia pamäť

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Expose
sk: Ukázať

en: Handler
sk: Manažér

en: Found
sk: Nájdené

en: Expires
sk: Vyprší

en: Property
sk: Vlastnosť

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Modified
sk: Upravené

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Tokens
sk: Tokeny

en: Feeds
sk: Kanály správ

en: Sources
sk: Zdroje

en: Source
sk: Zdroj

en: Date field
sk: Dátum

en: Moderated
sk: Moderované

en: Scope
sk: Rozsah

en: Changed
sk: Zmenené

en: Received
sk: Prijaté

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Apply
sk: Použiť

en: Add token
sk: Pridať zástupcu

en: Language code
sk: Kód jazyka

en: Reply
sk: Odpovedať

en: Keys
sk: Kľúče

en: Page not found
sk: Stránka nebola nájdená

en: The directory %directory does not exist.
sk: Priečinok %directory neexistuje.

en: Entity tag HTTP response header, used for validating cache.
sk: HTTP entita hlavičky, používaná pre potvrdzovanie cache.

en: When the feed was last modified, as a Unix timestamp.
sk: Čas, kedy bol posledný krát upravený kanál správ, udaný Unixovou časovou známkou.

en: Offset
sk: Ofset

en: Data
sk: Údaje

en: Delete contact
sk: Odstrániť kontakt

en: Public key
sk: Verejný kľúč

en: Target
sk: Cieľ

en: Sort direction
sk: Smer zoradenia

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Private key
sk: Súkromný kľúč

en: Videos
sk: Videá

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Like
sk: Páči sa mi to

en: Update items
sk: Obnoviť položky

en: Posted on
sk: Vložené

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Text format
sk: Textový formát

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
sk[0]: Naozaj chcete odstrániť túto položku?
sk[1]: Naozaj chcete odstrániť tieto položky?
sk[2]: Naozaj chcete odstrániť tieto položky?

en: Entity ID
sk: ID Entity

en: Comment type
sk: Typ komentára

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Asc
sk: Vzostupne

en: There are no @label yet.
sk: Zatiaľ nie je k dispozícii žiadne @label.
