IndieWeb (8.x-1.19) - en to nn translation catalogue (58 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: enabled
nn: aktivert

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Author
nn: Forfattar

en: Replies
nn: Svar

en: yes
nn: ja

en: disabled
nn: gjer utilgjengeleg

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Weight
nn: Vekt

en: Category
nn: Kategori

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Path
nn: Sti

en: Notes
nn: Notat

en: Update interval
nn: Oppdateringsintervall

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: Contact
nn: Kontakt

en: no
nn: nei

en: Created
nn: Laga

en: Active
nn: Aktiv

en: Access denied
nn: Ingen tilgong

en: Page
nn: Nettside

en: Never
nn: Aldri

en: Published
nn: Publisert

en: Items
nn: Element

en: Last update
nn: Siste oppdatering

en: Next update
nn: Neste oppdatering

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Code
nn: Kode

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Other
nn: Andre

en: Class
nn: Klasse

en: Ascending
nn: Stigande

en: Descending
nn: Synkande

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Sources
nn: Kjelder

en: Moderated
nn: Moderert

en: Info
nn: Informasjon

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Apply
nn: Bruk

en: Language code
nn: Språkkode

en: Reply
nn: Svar

en: Page not found
nn: Sida finst ikkje

en: The directory %directory does not exist.
nn: Mappa %directory finst ikkje.

en: Delete contact
nn: Slette kontakt

en: - All -
nn: - Alle -

en: Update items
nn: Oppdater nyheiter

en: Text format
nn: Tekstformatering
