IndieWeb (8.x-1.2) - en to ga translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Category
ga: Ábhar

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Access denied
ga: Cead rochtana diúltaithe

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
